درباره ما

درباره ما - کافه صور

ایران سرزمینی است باستانی، دیدنی و توریستی که دارای چشم‌اندازهای طبیعی با جاذبه های فرهنگی- هنری ، یادمانهای تاریخی و وجود مراکز مذهبی و زیارتی می‌باشد.

ایران از جمله کشورهایی است که با ویژگی هایی همچون : تاریخ بسیار کهن، موقعیت خاص جغرافیایی، جاذبه‌های طبیعی کم‌نظیر همچون کوههای سر به فلک کشیده، غارهایی شگفت انگیز، دریاچه‌های زیبا، صحراهای خشک و کویری و… به صورت سرزمینی چهار فصل (بهار ،تابستان،پاییز ،زمستان) و منحصر به فرد، در منظر جهانیان جلوه‌گری می‌نماید.

وبسایت کافه صور به عنوان یک مرجع ایرانشناسی و ایرانگردی با هدف شناساندن قابلیت‌های سرزمین ایران در زمینه تاریخ و گردشگری و دادن اطلاعاتی مربوط به تمامی شهرهای ایران به علاقمندان به ایران و سفر کار خود را آغاز کرد تا بتوانیم به نوعی در ارتقای گردشگری ایران سهیم باشیم و فرهنگ غنی و تمدن چند هزار ساله خود را برخ جهانیان بکشیم.

ما عاشق ایرانیم و علاقمند به گردشگری و سفر، دوست داریم به جای جای ایران سفر کنیم، با تاریخ و هویت و تمدن سرزمینم آشنا شویم، عکاسی کنیم، تجربه کسب کنیم و آن را در اختیار کسانی قرار دهیم که می‌خواهند ایران را بشناسند و کوله بار سفر ببندند.

امیدوارم با یاری شما و ارائه انتقادها و پیشنهادهایتان در این مهم روز به روز پیشرفت نماییم.