۳ اپلیکیشن رایگان ویرایش عکس با موبایل

در اغلب موارد نمی‌توانید به‌تنهایی به مهارت عکاسی خود برای دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب تکیه کنید؛ به‌ ویژه هنگامی که نیازی به دست‌کاری عکس و تنظیم رنگ و موارد دیگر دارید تا تغییراتی را روی عکس‌های خود اعمال کنید. به این جهت، می‌توانید از اپلیکیشن ویرایش عکس استفاده کنید. در ادامه، ۳ اپلیکیشن ویرایش عکس  رایگان را با هم مرور می‌کنیم؛ پس با کافه صور همراه باشید.

۱. اپلیکیشن ویرایش عکس VSCO

اپلیکیشن VSCO، با اختلاف محبوب‌ترین اپلیکیشن ویرایش عکس برای کاربران آیفون و اندروید است. این اپلیکیشن ابزارهای گوناگون ویرایش و برخی فیلترهای جالب را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در عین حال، اپلیکیشن VSCO، یک اپلیکیشن دوربین هم محسوب می‌شود که تنظیمات دستی مطلوبی دارد، بنابراین می‌توانید با خود اپلیکیشن عکس بگیرید و دیگر مجبور نیستید، برای ویرایش و به اشتراک‌گذاری عکس‌های خود از اپلیکیشنهای دیگر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن VSCO

2. اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed

عکاسی با موبایل

اپلیکیشن Snapseed، تا حد زیادی شبیه VSCO است که رابط کاربری مطلوب و ازلحاظ بصری عالی دارد. شما می‌توانید تغییرات پیچیده‌ای را با استفاده از اپلیکیشن Snapseed روی عکس‌های خود اعمال کنید. علاوه‌براین، قابلیت ویرایش انتخابی عکس، به شما اجازه‌ی ویرایش، بخش‌های خاصی از عکس را بدون تأثیر روی بقیه‌ی عکس می‌دهد. اپلیکیشن Snapseed فیلترهای خوبی را هم در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آنها برای بهبود عکس‌های خود استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن Snapseed

3. اپلیکیشن ویرایش عکس Adobe Photoshop Express

عکاسی با موبایل

اپلیکیشن Adobe Photoshop Express، مانند دیگر همتایان محبوب خود، ابزارها و فیلترهای مناسبی برای کاربران حرفه‌ای و آماتور دارد. اپلیکیشن Adobe Photoshop Express، برای کاربران iOS، اندروید و ویندوز در دسترس است. اپلیکیشن Adobe Photoshop Express، ابزارهای ویرایش و فیلترهای جالبی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه‌براین، اپلیکیشنAdobe Photoshop Express به شما امکان اضافه کردن حاشیه‌ها و قاب‌های جالبی را به عکس‌هایتان می‌دهد. قابلیت Photoshop Mix، هم به کاربران امکان ترکیب عکس‌های مختلف با هم را می‌دهد. اپلیکیشن Adobe Photoshop Express، همچنین از فرمت RAW پشتیبانی می‌کند.

دانلود اپلیکیشن Adobe Photoshop Express 

این مقاله تا چه میزان برای شما مفید بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *